Ślub to ogromne i trudne przedsięwzięcie logistyczne. Trzeba zadbać o stroje ślubne, salę czy muzykę. Organizacja wesela wymaga pracy oraz dobrych pomysłów. Na co warto zwrócić uwagę, by stworzyć niepowtarzalny klimat?

Dekoracja stołu

Sala weselna ma ogromne znaczenie. To tu goście spędzą kilka najbliższych godzin w dniu najważniejszym dla młodej pary. Warto zadbać, by klimat sali był wyjątkowy.

Dekoracja stołu weselnego jest niezmiernie ważna. Warto zadbać o dekoracje, które sprawią, że stół będzie elegancki i niespotykany. Bieżnik jest główną atrakcją stołu. Sklep weselny to miejsce, gdzie kupimy bieżniki pasujące do każdego wystroju. Organza ze złotymi liśćmi sprawdzi się w eleganckiej sali, gdzie zaplanowane jest klasyczne wesele. Bieżnik jutowy zdobiony koronką świetnie wpisze się w wesele w stylu boho czy vintage. Nowym pomysłem są bieżniki z imionami pary młodej – takie rozwiązanie wpisze się w każdy rodzaj dekoracji ślubnych.

Kolejnym elementem dekoracyjnym, który idealnie wpisuje się w ślubną stylistykę, są świece. Sklep ślubny proponuje długie, chude świece, które będą niezwykle efektownie wyglądały w długich, prostych świecznikach. Ciekawym rozwiązaniem są również świece pływające. Kwiaty, serduszka, czy kule umieszczone w misach z wodą wyglądają bardzo romantycznie.

Proste świece postawione na drewnianych krążkach idealnie wpiszą się w uroczystość boho. Lampiony latarenki na tealight to klasyczne rozwiązanie na stół w klasycznym wydaniu.

Balony, serpentyny, girlandy

Sala weselna ma przede wszystkim wprowadzać gości w wesoły, radosny nastrój. Sklep ślubny oferuje balony, które przywiązane do krzeseł będą wyglądały wesoło i radośnie. Dekoracje krzeseł sprawią, że miejsce będzie wydawało się przytulne, jednocześnie pomogą w stworzeniu odpowiedniego klimatu. Pokrowce, kokardy, wstążki czy dekoracyjne wianuszki ozdobią każdą przestrzeń.

Sklep ślubny to również girlandy, które powieszone nad parą młodą wprowadzą odpowiedni nastrój. Girlanda z imion młodej pary, napis „Mąż i Żona” czy elegancki łańcuch z kryształków pomogą sprawić, że miejsce weselne będzie wyjątkowe.