Istnieją różnego rodzaju metody usuwania zbędnego i często niechcianego owłosienia. Ostatnimi czasy jednym z najbardziej popularnych sposobów na pozbycie się uciążliwych włosów stała się depilacja laserowa. Warszawa jako stolica Polski i jednocześnie jej największe miasto oferuje dziesiątki różnego rodzaju miejsc, w których można umówić się na wizytę i dokonać procesu depilacji laserowej. Wybór jest bardzo duży i z pewnością każdy kto chciałby zapomnieć o codziennym goleniu znajdzie salon dopasowany do swoich preferencji.

 

Charakterystyka depilacji laserowej

Depilacja laserowa pozwala bardzo szybko i przede wszystkim wbrew różnym opiniom ludzi bezpiecznie pozbyć się niechcianych włosków z każdego fragmentu ciała. Lasery jakie są obecnie używane są szczegółowo przebadane i zostało naukowo udowodnione, że nie przynoszą one żadnych zmian fizjologicznych na skórze klienta dlatego nie ma czego się obawiać!

Depilacja laserowa polega na tym, że wiązka światła o określonej długości działa bezpośredni na mieszki włosa powodując jego destrukcje. Efekt ten jest trwały, dlatego też niszczona zostaje również cebulka i macierz w wyniku czego w przyszłości włoski nie będą na nowo odrastać. Aby cieszyć się trwałym efektem i gładką skórą należy jednak powtarzać zabieg – po jednej sesji oczywiście będą widoczne pierwsze efekty, jednak aby doświadczyć pełni możliwości depilacji laserowej należy regularnie umawiać się na serie zabiegów po których będzie miało się pewność 100% skuteczności, ale także pełnego zadowolenia z całego procesu. Trwała i gładka skóra może być na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź także: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

 

Ceny w stolicy

Depilacja laserem to zabieg, który nie jest może najtańszy, ale daje efekty na długo, dlatego też warto się nad nim dobrze zastanowić. Koniec z kupowaniem dziesiątek maszynek, bolesnych zacięć czy też podgrzewania wosku depilującego co związane jest z uciążliwym bólem, pieczeniem bądź podrażnieniami. Ceny są zróżnicowane, jednak wahają się w granicach ok 1500 złotych za daną partię ciała, którą mogą być na przykład nogi, ręce, tułów czy okolice bikini.