Wiele blogerów zdecydowało się na otworzenie własnego sklepu online. Nic dziwnego, gdyż jest to bardzo proste, szczególnie, jeśli mamy bloga na platformie WordPress. Dzięki darmowej wtyczce woocommerce możemy bez problemu otworzyć własny sklep internetowy. Co ważniejsze, jest to bardzo proste i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Każdy może to zrobić. Tylko czy to się opłaca?

Sprawdź: Sklep na woocommerce – WolfBrothers

Sklep na WordPressie – z czym to się wiąże?

Dzięki wtyczce woocommerce można otworzyć własny sklep przyłączymy do naszego bloga. Wtyczka ta pozwala na otworzenie małego lub średniego sklepu, który oferuje do 1000 produktów. To bardzo popularna wtyczka, więc jeśli będziemy mieć jakieś problemy, łatwo znajdziemy kogoś do pomocy. Dużym plusem tego rozwiązania jest to, że wszystko będziemy mieć w jednym miejscu. Na naszym blogu. Nie ma konieczności logowanie się na różne platformy, dlatego prowadzenie sklepu internetowego dzięki tej wtyczce jest bardzo proste i przy okazji przyjemne. Sklep na woocommerce jest bardzo wygodny i intuicyjny. Można na nim dodawać produkty, kupony rabaty, i bez problemu, sprawdzać stan magazynu. Kiedy jakiś produkt się kończy dostaje się powiadomienie na adres email o konieczności uzupełnienia magazynu.

Sklep na Wocommerce – czy warto?

Otworzenie sklepu dzięki wtyczce woocommerce jest łatwe i daje wiele możliwości. Można ją dołączyć do swojego bloga, co skupia naszą działalność w jednym, konkretnym miejscu. Sklep na WordPress warto założyć choćby z tego powodu. Jeśli jeszcze dodamy intuicyjność i wygodę tego rozwiązania to naprawdę nie będzie nad czym się zastanawiać. To najszybsze i najbardziej sprawne rozwiązanie, nawet dla początkujących blogerów. Dzięki niemu łatwo otworzymy własny sklep a nauka obsługi tego systemu nie będzie spędzać nam snu z powiek. Własny sklep jest dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy, szczególnie, jeśli posiadamy grono zaufanych czytelników, którzy cenią sobie nasze zdanie.

Zarabianie w internecie przybiera różne formy. Można zdecydować się na współpracę lub skoczyć na głęboką wodę i zarabiać na swojej własnej marce. To drugie rozwiązanie wydaje się bardziej przyszłościowe i może przynieść spore zyski, kiedy rozwiniemy własną działalność. Dzięki wtyczce woocommerce otworzenie sklepu jest bardzo proste, więc nie ma się czego obawiać.