Przedsiębiorcy zaczynający swój biznes przewoźniczy, lub przedsiębiorcy, którzy są w branży od lat – oboje z nich potrzebują różnego rodzaju specjalistycznych samochodów ciężarowych. Aby je zdobyć mogą zainwestować bardzo duże pieniądze w nowe modele, bądź pokusić się o zakup ich używanych wersji. Opcja pierwsza jest niezwykle droga, dlatego też opcja druga jest częściej używana. GIELDADBK to sprawdzony dealer samochodów używanych, którzy posiadają w swojej ofercie znakomite pojazdy marki DAF.

 

Marka DAF – przykłady niezawodnych modeli

GIELDADBK prezentuje w swojej ofercie różnego rodzaju samochody firmy DAF. Jest to holenderska firma samochodów ciężarowych i autobusów. Ciekawym jest fakt, że DAF sprzedaje najwięcej swoich modeli regularnie co rok właśnie do Polski – to właśnie w naszym rodzimym kraju samochody tej marki są tak popularne. Dlatego warto dowiedzieć się o nich więcej. Najpopularniejszymi wyborami są:

-DAF XF Euro 6; charakteryzujący się perfekcyjnymi właściwościami przygotowującymi go do przejechania najbardziej odległych, długodystansowych tras. Zapewnia maksymalną wydajność transportu przy bardzo dobrym komforcie jazdy. Jest niezawodny co na takich dystansach jest bardzo cenione. Dodatkowo dobra ekonomia jazdy połączona z wytrzymałością jest na wagę złota.

-DAF CR Euro; jest niezwykle ekonomicznym modelem odznaczającym się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, przy bardzo komfortowej kabinie dla kierowcy. Napęd może być spersonalizowany na aż dwie osie sprawia, że poradzi sobie w nawet najtrudniejszych warunkach. Wewnętrzna kabina jest bardzo dokładnie zrobiona i jest jedną z najładniejszych kabin samochodów ciężarowych jakie można zobaczyć.

-DAF LF Euro 6 – jest to ciężarówka do dystrybucji różnego rodzaju materiałów. Jest szybka, zwrotna i nie boi się kilkukrotnego włączania silnika na trasie sprawiając, że jest idealna dla kurierów czy przewoźników żywności. Mocny silnik i układ napędowy z najwyższej półki sprawiają, że kierowanie tym pojazdem jest niezwykle przyjemne. Dodatkowo jest bardzo pakowny i potrafi przewieźć nawet do 17 palet!

Zobacz: Ciągniki siodłowe DAF – nowe i używane

Podsumowanie

Wiele osób boi się zakupu używanych samochodów od dealera. Jednak GIELDADBK jest niezwykle doświadczonym i sprawdzonym wyborem, którego nie należy się obawiać. Świadczy o tym między innymi szeroka ekipa mechaników, którzy dokładnie i gruntownie sprawdzają samochody przed sprzedażą, kończąc swój proces na jeździe testowej. Dzięki tak przeprowadzonym schemacie nie ma mowy o kupnie uszkodzonych samochodów z wadami wewnętrznymi.