Urodziny, walentynki, rocznice i imieniny – okazji na kupowanie prezentów jest mnóstwo. I wydawałoby się, że skoro kogoś znamy naprawdę na wylot, to dobranie dla niego prezentu będzie łatwe, ale… co kupić facetowi, który ma praktycznie wszystko? Gadżetów ma już mnóstwo, elektronikę wybiera sobie sam, ubrania zresztą też. Więc może zestaw do whisky?

To prezent, którym z pewnością się wyróżnisz. I który spodoba się każdemu facetowi, niezależnie od wieku. Możesz kupić go nie tylko swojemu partnerowi, to jeden z tych uniwersalnych prezentów, które mogą spodobać się wszystkim. Idealny wybór na dzień ojca czy dzień dziadka, tym bardziej, że dobrą whisky piją przede wszystkim dojrzali mężczyźni, którzy potrafią docenić jej wyrafinowany smak. Jednak dla wszystkich miłośników eleganckich drinków elegancki zestaw będzie strzałem w dziesiątkę.

W skład zestawu do whisky wchodzi karafka i sześć szklaneczek dobranych stylem. Zestaw możesz uzupełnić o specjalne kamienie do whisky czy kulę do lodu, które schładza się w zamrażalniku, idealne do schłodzenia trunku. Zestaw może być bardziej klasyczny, z ciętego lub kryształowego szkła, może także być bardziej nowoczesny, w minimalistycznej formie. Ciekawym rozwiązaniem mogą być szklanki o wypukłej podstawce, które kołyszą się odstawione na stół.

Świetnym pomysłem jest wybór karafki z grawerem. Dzięki temu obdarowany przez ciebie mężczyzna będzie zawsze pamiętał, od kogo i na jaką okazję otrzymał ten prezent. Na dodatek taka karafka będzie po prostu wyjątkowa i osobista, co sprawi, że staje się prezentem idealnym.

Do takiego zestawu możesz oczywiście dokupić odpowiedni trunek, ale nie musisz. Tak naprawdę sama karafka ze szklankami to już wystarczający prezent, który sprawdzi się na każdą okazję. I na pewno zostanie wykorzystany przez jubilata.